KURUMSAL

Altınbilgi Okulları

Amacımız

Kahramanmaraş’ın beklentilerinin ve eğitim ihtiyaçlarının farkında olan; bir insan yetiştirmenin ne denli önemli olduğunu bilen bir grup eğitimciyiz. Kahramanmaraşlılara en iyi eğitimi vermek adına yola çıktık. Eğitimi, bir medeniyetin yeniden inşası, kişilikli, karakterli ve donanımlı insan yetiştirme işi olarak görüyoruz. Öğrencilerimizin hayata dokunan, çağın dinamiklerine uygun, öğrenen ve öğretebilen, düşünen, hisseden, sosyal, hoşgörülü, paylaşımcı, yardımlaşan; kısaca, geçmişi ve geleceğiyle barışık, hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen birer şahsiyet olmaları için çalışıyoruz. Evlatlarımızı hem manevi hem de akademik yönden en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Yenilikçi eğitim anlayışımız, standartlara uygun eğitim alt yapımız, dinamik yönetim anlayışımız, profesyonel ve özverili kadrosumuz, donanımlı kampüsümüz ve oluşturduğumuz mana iklimi ile eğitime altın bir dokunuş sunuyoruz. Çocuklarımızın zihin, beden ve ahlak gelişimlerine bir bütün olarak bakıyoruz. Yabancı dil eğitimi, robotik ve kodlama, kişiselleştirilmiş eğitim programı, akıl oyunları, kitap hazinesi dersi ve uzay gözlemevi ile öğrencilerimizin üretken ve duyarlı olarak yetişmelerini sağlıyor, onların özgün yanlarını keşfederek kendilerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyoruz.

Misyonumuz

İnsanın var olma gayesinin şuurunda, dünün getirdikleri, bugünün gereklilikleri ve yarının getireceklerine karşı duyarlı, Uzak ve yakın hedeflerinde milli ve manevi prensiplerinden ödün vermeyen, Ahlaklı, eğitimli, bilgili, birikimli ve özgüven sahibi bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Yaşanabilir bir dünyanın ise ancak; bilimsel gelişim açısından en ileri seviyelere ulaşmış, milli ve manevi değerlerine sıkıca bağlı bir gençlik tarafından muhafaza edilebileceğini düşünüyoruz.

Vizyonumuz

Fıtri farklılıkların farkında, sadece tüketen değil aynı zamanda çok yönlü bir üretkenliğe sahip bireylerin yetişmesine katkıda bulunma, Kendi öz değer ve medeniyetinin ana unsurlarından beslenerek bir eğitim iklimi oluşturma